20171226_154403

22 Nisan 1987’de Niğde’de doğdum.  ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerimi Niğde’de tamamladım ve Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2009 senesinde başarıyla mezun oldum.

İş hayatına İstanbul’da Sofra Grup genel müdürlüğünde başladım, İstanbul Medicine Hospital Asya ile de hastane diyetisyenliğine başlamış oldum.

Daha sonra Yozgat’ta özel hastanede devam ettim, oradan Erzurum Buhara hastanesine transfer edildim. Orda Beslenme ve Diyet kuruculuğu yaptım. 5.5 yıl süresince oradaki görevimi sürdürdüm.

Erzurum’da kaldığım zaman dilimi içerisinde İngilizce eğitimimi geliştirmek amacıyla bir süre de Londra’da kaldım.

Erzurum’da çalışma hayatına devam ederken Atatürk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü ‘Hastalıklarda Beslenme ve Diyet Tedavisi’ ve ‘Toplu Beslenme Sistemlerinde Beslenme’ gibi bazı alan derslerine, üniversiteden üst yazıyla davet edildim ve 2 sene özel hastanedeki görevimi sürdürürken, üniversitede de ders verdim.

Erzurum’dan ayrıldığım süreçte oradaki danışanlarına hizmet vermeye devam etmek için Online Diyet sistemi geliştirdim, bu sistemle Türkiye’de farklı şehirlerde yaşayan, Konya’da yaşayan fakat iş yoğunluğu nedeniyle vakit kısıtlaması olan  bireylere ve  çeşitli ülkelerdeki birçok kişiye hizmet vermeyi, sağlıklı beslenmeyi her yere ulaştırarak insan yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktayım.

18 Aralık 2017’de ‘Tuba YÜKSEL ULUTAŞ Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi ile Konya’da danışanlarıma yüz yüze hizmete devam edeceğim ve dünyanın her yerine online danışmanlık verebileceğim.

Haritada Yerimiz
Vücut Kitle Endeksi
  • Cinsiyet
  • Kilo (kg)
  • Boy (cm)
Online diyet
sizi arayalım
Siteye e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 234 aboneye katılın


Hemen Ulaşın
1
Çalışma Saatlerimiz pazar günleri hariç Saat: 9.00- 18.00 arasıdır.

Hemen Ulaşın